ćwiczenia, workout, fitness, kobieta, hantle, bicepsNie lubię siedzieć długo w jednym miejscu. Dlatego biegam, ćwiczę, tańczę, pływam, jeżdżę rowerem lub na rolkach, uprawiam nording walking…Ruszam się!

Uważam, że nieodzownym elementem pięknej i zadbanej skóry, jest wysportowane, w doskonałej kondycji ciało. Nie chodzi mi o tzn. czteropaki ale o satysfakcję ze swojej sprawności fizycznej.

Uwielbiam uczucie, które towarzyszy mi przy bieganiu ♥. Nie biegnę aby się popisać, schudnąć. Biegam dla siebie, bo dbam o siebie. Kiedy mój organizm daje mi znać, że ma już dość, po prosu nie walczę z nim i nie męczę go. Przechodzę w szybki marsz. Zdarza się to rzadko, ponieważ w moja podświadomość jest uwolniona od iluzji( dasz radę, musisz dobiec! ).

Ja aktywnie współgram z moim ciałem. Robię to co lubię. Ćwiczę w domu. Nie jestem uzależniona od grafików w fitnessclub’ach, kiedy mam ochotę i czas to ćwiczę.
Tańczę, lecz nie sama. I to daje mi, największą satysfakcję.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij