podróż, ocean statki, klif, morze, travel, wakacje, krajobraz

Przestań marzyć, zacznij podróżować!

Pragnienie realizacji odwiedzenia wszystkich miejsc z listy światowego dziedzictwa UNESCO, jest ogromne! Trudno stwierdzić jednoznaczną przyczynę takiego zainteresowania. Z pewnością największy wpływ miały na to książki podróżnicze. Lecz za nim nauczyłam się czytać, chęć poznania świata i rozwój osobisty robił swoje w tym kierunku.
Uwielbiałam i teraz też uwielbiam dostawać pocztówki z różnych zakątków świata.
Książki, silnie działały na moją wyobraźnie. Widziałam kolorowe krajobrazy, faunę i florę…Poznawałam inne kultury. Czytając, czułam, że przenoszę się w inne miejsce geograficzne. Istny oniryzm.
Zainteresowałam się tak, że chciałam sama doświadczyć tego co było opisane w książkach.
Zaczęłam od najbliższych mi miejsc!
W podróżach cenię, zmianę własnej perspektywy na inny kraj, kulturę, tradycję, obyczaje, po przez odczucia związane z moją wyprawą.
Obecnie muszę się skupić na rozwoju swoich umiejętnościach, studiach. Co nie znaczy, że zaniedbam podróże.

//www.maciek95.hekko24.pl/wp/wp-content/uploads/2015/09/unesco3.jpg

taj-mahal-383047_640

"Kochaj, ucz się i pracuj - to trzy najważniejsze przykazania życia Inków. Kochaj siebie jako człowieka, kochaj innych ludzi i kochaj boga, który cię stworzył. Ucz się, czyli poszukuj wiedzy, rozwijaj się i bądź coraz lepszym człowiekiem. I pracuj. Bo praca uszlachetnia."  B.Pawlikowska Blondynka w Peru

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij