żywność, food, miska, płatki, owsiane, żytnie, zdrowe

Zdrowe odżywianie? Dla każdego ,,zdrowe” jedzenie jest pojęciem względnym, każdy powinien wiedzieć co dla jego organizmu jest zdrowe a co nie, co mu szkodzi. Wystarczy się mu przyjrzeć i pogłębić troszkę wiedzę na temat różnych produktów w naszej diecie. Media oraz dietetycy dostarczają wiele informacji na temat cudownych diet, które nie koniecznie sią dla Ciebie.

Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić jak różne produkty wpływają na człowieka, ponieważ niewiele jest badań które pokazują długo falowe konsekwencje spożywania produktów np.modyfikowanych genetycznie.

Według mnie, nie można mówić, że dany produkt jest zdrowy i kropka. Spożywanie każdego produktu niesie ze sobą jakiś rezultat- czyli dostarczenie pewnych składników odżywczych.

Zaś sekret tkwi w odpowiednio zbilansowanej diecie, która dostarczy wszystkich potrzebnych składników do zachowania homeostazy organizmu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij