mięta, olejki, aromaterapia, kosmetologiaKosmetologia inaczej kosmetyka lekarska, dział dermatologii, zaś w moim przypadku kierunek studiów na jednej z najlepszych uczelni w Polsce w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

Kosmetologia głównie opiera się na systemie metod nauk przyrodniczych( biologii, chemii, biofizyki, medycyny). Z biologią i chemią miałam kontakt w liceum.

Kosmetologia jest związana z odżywianiem, higieną życia, zwiększaniem atrakcyjności fizycznej ciała, metodami farmakologicznymi, fizykoterapełtycznymi, chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną. Chciałam powiązać swoją przyszłość właśnie z tak popularną i dynamicznie rozwijającą się dziedziną dermatologii jaką jest KOSMETOLOGIA.

Konieczne jest stałe śledzenie nowości ukazujących się na rynku kosmetyków, nowych metod odnowy biologicznej,preparatów kosmetycznych, udział w szkoleniach dotyczących nowych zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij