Elektroniczny zamiennik książek- Kindle

stara, książki, powieść, opowiadanie

Nie to, że jestem nudziarą:P
Zawdzięczam wiele swojej mamie. Między innymi zapoczątkowanie przyjaźni z książkami. Mi jako małej dziewczynce, mama wkładała karteczki do książek i książeczek. Na nich widniały między innymi takie napisy: ,, Dziękuję, że mnie otworzyłaś!" lub ,, Proszę, przeczytaj mnie!”.

Nie ukrywam, nie lubiłam czytać! To się zmieniło.
Na każdą okazję, czy to urodziny, Dzień Dziecka, czy Gwiazdka prosiłam o książki. Wypełniłam wiele półek w domowej biblioteczce swoimi książkami. Zdecydowanie najwięcej dotyczyło podróżowania( dzięki czemu narodziła się we mnie chęć do podróżowania).

Niedawno porzuciłam książki papierowe. Lecz czy to znaczy, że skończyłam z czytaniem? Oczywiście, że nie.
Za swoją pierwszą pensję, kupiłam sobie Kindle’a. Miałam opory co do kupna, ponieważ myślałam, że jestem tradycjonalistką i to urządzenie elektroniczne nie odda tej przyjemności, jakim jest czytanie tradycyjnych papierowych książek.

Byłam zaskoczona odkryciem zalet e-czytnika. Przede wszystkim poręczność- jest niewielki, malutko waży. Nie muszę się martwić czy wszystko zmieści mi się w mojej torebce.

Pojemność- posiada wbudowaną pamięć dzięki której mogę mieć wiele książek na jednym nośniku. Na wakacjach, w słoneczne jak i ponure dni, daleko od domowej biblioteczki, pochłaniam wyjątkowo dużo książek. Jednak przy pakowaniu bagażu mam ograniczony limit miejsca i nie mogę sobie pozwolić na zabranie ze sobą np. pięciu książek. A teraz mam na to możliwość.

Lubię prawie wszystkie książki. Nie jestem fanką fantasty. Może dlatego, że nigdy sama nie sięgnęłam po taki typ książek. Ale czemu nie spróbować kiedyś ?

ebook, eczytnik, czytanie, książki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij